Paylasım-Noktası | FİLM | Counter-Strike | Oyun | Her Telden
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylasım-Noktası | FİLM | Counter-Strike | Oyun | Her TeldenHoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gökhan Gönül'ün Son Açıklamarı

YazarMesaj
░▒▓█ вατυ █▓▒░
Moderatör
Moderatör
░▒▓█ вατυ █▓▒░

Erkek Koç Mesaj Sayısı : 62
Başarı Puanı'm : 160
Rep Puanı : 3

Gökhan Gönül'ün Son Açıklamarı Empty
MesajKonu: Gökhan Gönül'ün Son Açıklamarı   Gökhan Gönül'ün Son Açıklamarı Icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 1:56 pm

"Hepinizden özür diliyorum"

Geçtiğimiz günlerde omuzundan ameliyat olan Fenerbahçemizin başarılı savunma oyuncusu Gökhan Gönül’ün rehabilitasyon süreci başladı. Ameliyat sonrası bir süre yoğun bakım ünitesinde kalan Gökhan Gönül, sabah saatlerinde özel odasına çıktı. Oyuncumuzun taburcu edildikten sonra normal tedavisini sürdüreceği bildiriliyor.

En kısa zamanda sağlığına kavuşup sahalara dönmek istediğini kaydeden Gökhan Gönül "Doktorum çok başarılı bir ameliyat geçirdiğimi söyledi. 2 - 3 ay içerisinde takımla antrenmanlara çıkabilceğim. Bir ay sonra fizik tedavisine başlayacağım. Yeni sezona hazır girmem için sezon başında yapılacak kampa katılmam çok önemli. Kampa yetişmek istiyorum, ama 5-10 gün gecikeceğim gibi görünüyor. Bir futbolcunun sezon başı kampı sezonun tamamı için çok önemli. Bende çalışmalarımı, antrenmanlarımı yapıp sezona en iyi şekilde hazırlanmak istiyorum." dedi

Bu sezon kaçan şampiyonluğa çok üzüldüklerini söyleyen Gökhan Gönül taraftarlara mesaj göndererek, "Şampiyon olmamızı çok istiyorlardı. Onlardan özür diliyorum. Çünkü onları çok üzdük. Ama şunu bilsinler ki biz de çok üzüldük. Gelecek sezon şampiyonluğu yaşamak istiyoruz" dedi.

Gökhan Gönül'ün Son Açıklamarı 2010-05-22_gokhan1

Gökhan Gönül'ün Son Açıklamarı 2010-05-22_gokhan2

Gökhan Gönül'ün Son Açıklamarı
1 sayfadaki 1 sayfası